Sponsorlu Bağlantılar

Ts3 Satın Al

Ts3 Satın Al

Web barındırma alanında çalışan firma oyun tutkunları tarafından kullanılan ts3 için ts3 satın al hizmeti veriyor. Sunucuya sahip olan kişiler oyuna dair tüm özelliklere erişirken aynı zamanda da yönetim sağlayabiliyorlar. Firma ts3 paketlerini yüksek hızlı ve performanslı olarak veriyor. Paketleri edinmek isteyenlerin seçtikleri pakete bağlı olarak aylık ödeme yapmaları gerekiyor.

Satışta Olan Ts3 Paketleri 

Firmanın uygun fiyatlar karşılığında sunduğu teamspeak satın al imkanlarını değerlendirmek isteyenlerin kişi sayısına göre paket belirlemeleri gerekiyor. Firmanın satışta olan paketleri 128, 256 ve 512 kişilik paketler oluyor. Bu paketleri tercih eden kişiler tüm sürümlerle giriş, dosya transferi, web panel desteği ve ddos koruma hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.

Ts3 Bayilik Paketleri

Hosting firması sunucu paketleri yanı sıra Ts3 bayilik paketlerini de müşterilerinin hizmetine sunuyor. Teamspeak bayiliğinden yararlanmak isteyenler aylık 50 TL’den başlayan 3 paketten birisini seçebiliyorlar.

ts3 bayilik satın al işlemini gerçekleştirmek için paket içeriklerinin incelenmesi ve uygun bulunan paketin tercih edilmesi gerekiyor. Bayilik paketlerinde ise ddos koruması, yurt dışı erişimi, tüm sürümlerle giriş 1-3 gb ram ve blacklist koruması gibi özellikler bulunuyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu