Sponsorlu Bağlantılar

Oscar 2008 Yılında Kim Ne Kazandı

Oscar gecesi Coen kardeş olmak için güzel bir geceydi. Bize Dayanılmaz Zulüm ve The Ladykillers’ın anlamsız yeniden yapımını getiren yalın bir büyüden sonra , kardeşler No Country For Old Men ile ellerinden gelenin en iyisini yaptılar ve – ilk kez – yönetmenlik için Oscar altınını eve götürdüler (seçmişlerdi). Film, Javier Bardem için En İyi Film, En İyi Yönetmen, Uyarlanmış Senaryo ve Yardımcı Erkek Oyuncu dallarında da ödül aldı .

Başka bir yerde, Daniel Day Lewis, There Will Be Blood’daki (filmin iki ödülünden biri) muazzam performansıyla haklı olarak bir ödül aldı ve biz Ellen Page’in Juno için En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almasını tercih ederken , Marion Cotillard üzüldü. La Vie En Rose için kazanarak favori Julie Christie . Yine de Juno , fazlasıyla hak ettiği En İyi Orijinal Senaryo gong’unu aldı.

The Bourne Ultimatum’un Kurgu ödülünü aldığını görmek de ilginç . Kurgu genellikle büyük ödülü kimin kazanacağının bir tür habercisi olarak görülüyor, ancak bu sefer kesinlikle Bourne’un ürkütücü, karmaşık kurguları onu cezbetti.

https://1080pfilmizle.org/the-predator-turkce-dublaj-full-hd/

Her neyse, bizden yeterince gevezelik. İşte kazananların listesi. Bilgin olsun, Oscar hakkında okuduğumuz her haberde olduğu gibi giyim takıntısı olduğu için siyah pantolon ve mavi bir gömlek giyiyorum. İkincisi satışta satın alındı.

En iyi resim: Yaşlı Adamlara Ülke Yok

En İyi Yönetmen: Joel ve Ethan Coen, No Country For Old Men

En İyi Erkek Oyuncu: Daniel Day-Lewis, There Will Be Blood

En İyi Kadın Oyuncu: Marion Cotillard, La Vie en Rose

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Tilda Swinton, Michael Clayton

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Javier Bardem, No Country For Old Men

En iyi animasyon filmi: Ratatouille

En İyi Uyarlanmış Senaryo: No Country For Old Men

En iyi orijinal senaryo: Juno

En iyi müzik (puan): Kefaret

En iyi müzik (şarkı): Falling Slowl

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu