Sponsorlu Bağlantılar

Lipomatik Estetik Ameliyatı

Lipomatik Estetik Ameliyatı

Lipomatik estetik ameliyatı bir diğer adı ile yağ aldırma ameliyatı kişilerse bulunan fazla yağ hücrelerinin vücuttan alınması ya da vücudun ihtiyacı olan bölgelerine eklenmesi ile yapılan bir tedavi türüdür.

Lipomatik Nedir Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Lipomatik tedavi kişilerde görülen fazla yağların alımı işlemine bakan estetik bir ameliyat işlemidir. Bu tedavide kişide bulunan fazla yağ dokuları alınarak kişiye daha sağlıklı bir yaşam tarzı sunulmuş olur. Kişide bulunan fazla yağ hücreleri alınarak kişi daha ince bir yapıya kavuşur ve eski estetik görüntüsüne kavuşmuş olur. Bu ameliyatı olacak kişilerin yapı ve durumuna göre bu tedavi yöntemlere ayrılmaktadır. Lipomatik fiyatları tedavinin zorluğuna ve yöntemine göre farklılık gösterir. Bu yöntemlerden biri olan lazer liposuction tedavisinde kişinin yağ hücrelerine lazer işlemi uygulanarak katı halden sıvı hale geçmesi sağlanır.

Böylece kişide bulunan yağ hücrelerinin bozulması sağlanır ve bozulan yağ hücreleri ince kanüller yardımı ile yağların emilimi sağlanır. Bununla beraber bir diğer yöntem ise vaser liposuction yöntemidir. Bu tedavide de hastada bulunan yağ hücrelerine titreşimli ses dalgaları verilerek yağ hücrelerinin bozulması sağlanır. Bozulan yağ hücreleri ince boruların yardımı sayesinde ileri geri hareket ettirerek kişideki bozulan yağlar emilir.

Lipomatik Kimlere Yapılır?

Karın kalça göğüs gibi yerlerimizde ihtiyaç duyduğumuz lipomatik tedavisi ile kişi fazla bulunan yağ hücrelerinden kurtulmuş olur. Kişiden alınan fazla yağ dokuları kişinin hacim ya da dolgunluk kaybetmiş bölgelerine takviyesi yapılarak kişi daha estetik bir görüntüye sahip olmuş olur. Bu tedavi vücut indeksi otuzu geçmeyen kişilere uygulanırken gerekli test ve tetkiklerden sonra Lipomatik tedavisinin olumunda bir sorun yok ise kişilere tedavi uygulanabilmektedir.

Lipomatik Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lipomatik kişilerin belirli bölgesindeki farklı tedavi ve yöntemler aracılığı ile yağ alma işlemine denilir. Bu tedavide hangi bölgeye işlem yapılacağı kişinin vücut yapısı ve yağ hücrelerinin yerine göre farklılık gösterebilir. Kadınlarda daha çok göğüs kalça karın gibi bölgeler bu tedaviden yararlanırken erkekler ise genellikle karın bölgesindeki yağların alımı için bu tedaviye ihtiyaç duyulur.

Lipomatik Tedavisi ile Ne Kadar Yağ Alınır?

Kişilerde belirli dönemlerden sonra meydana gelen yağlanma gerekli egzersiz ve diyetler sonrasında geçebilir. Ancak bazı yağlar bütün bu işlemlerden sonra da geçmiyor ise kişi son çare olarak liposuction tedavisine ihtiyaç duyar. Bu tedavide kişilerin fazla olan bölümündeki yağlar alınır. Bu tedaviyi olacak kişilerin aklına ilk gelen ne kadar yağ alınacağıdır. Kilolu kişilerden on kilo gibi bir miktarda alınırken biraz zayıf kişilerse bu miktar sekiz kiloya düşmektedir. Bunun gibi yapılan tedavi ve tedavi süreçlerinde Lipomatik   fiyatları da kendi içinde farklılık gösterir.

Lipomatik Fiyatları

Kişilere uygulanan Lipomatik tedavisinin yöntemleri Lipomatik fiyatları konusunu etkileyen faktörlerdendir. Bu işlemde hastanın vücut yapısı tedavinin zorluğu doktor klinik gibi şeylerde fiyat konusunu etkileyen birer faktörlerdendir. Kişi kaliteli bir hizmet almak istiyor ise önceden kapsamlı bir şekilde araştırma yaparak fiyat konusunda bilgi sahibi olabilir.

Karın Germe Ameliyatı Nedir?

Kişilerde hamilelik fazla kilo kaybı gibi sorunlarda sonra oluşan karında sarkıklığın tedavisi karın germe ameliyatı oluyor. Bu tedavide kişide bulunan fazla yağ dokuları ve fazlı deri vücuttan alınarak bundan sonraki süreçte son derece iyi bir görüntü bırakmış olunur.

Karın Germe Ameliyatı Kimler İçin Uygundur?

Belirli sebepler doğrultusunda kişide meydana gelen sarkmalar kişiyi sosyal ve Piskolojik olarak çöküntüye sokmaktadır. Bu ameliyat için kişide deri sarkması sorunu olmalıdır. Bununla beraber kişide karın germe ameliyatı olmasına dair herhangi bir risk ya da hastalık var ise doktor kontrolünden sonra bu tedavi kişilere uygulanır.

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı son zamanlarda tercih edilen en iyi estetik tedavilerden birisidir. Kişinin sarkmış karın bölgesinden gerekli yağ veya fazla deriyi almayla yapılan bu karın germe ameliyatı ile sonrasında kişiye en güzel ince bir karnı verilmiş olunur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu