Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon İşlemi Güvenli Bir İşlem Mi?

Lazer Epilasyon İşlemi Güvenli Bir İşlem Mi?

Halkalı lazer epilasyon salonları istenmeyen tüyleri kısa süre içerisinde tamamen yok ediyor. İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyenler için en kaliteli teknik uygulamalar kullanılıyor. Kadın ve erkek bedeninde tüylenme sorunu yıllardan beri önlemi alınamayan ve sıkıntı yaşatan sorunlardan biridir. Bu tüyler hem görsel açıdan hem de koku açısından insanı ve çevresindeki insanları rahatsız eder.

Kol, bacak, koltuk altı, dudak üstü, kaş ve genital bölgede daha yoğun olan bu tüylenme sorununa son dönemlerde lazer epilasyon işlemi uygulanıyor. Bu işlem ağrı olmadan ve acı çekilmeden gerçekleşirken, tüy sorunu ortadan kaldırılıyor. Başakşehir lazer epilasyon merkezleri istenmeyen tüylerden kişileri kurtarıyor. Vücut özelliğine ve florasına göre şekillenen bu işlem ile rahat ediliyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon son yıllarda uygulanan en kaliteli tüy giderme yöntemini ortaya koyuyor. Kadınlar ve erkekler için modern bir şekilde uygulanan bu yöntem ile istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok ediliyor. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezleri gibi merkezlerde hijyen şartları sağlanarak, en gelişmiş cihazlarla bu tüyler kökten kurutuluyor.

Seanslar altında uygulanan lazer epilasyon işlemi epilasyon cihazı ile uygulanırken, lazer ışınlarıyla kıl kökleri yakılıyor. Uygulama işlem yapılan kişiye hiçbir zarar vermezken, her seansa düzenli olarak katılmak gerekiyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemi tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen herkese uygulanabiliyor. Halkalı lazer epilasyon salonlarında bu işlem profesyonel tekniklerle yapılıyor. Erkeklerde de ciddi bir sorun oluşturan kıl, yok edilmediği takdirde ciddi sağlık problemlerine de sebep olabiliyor. Bu nedenle sürekli tüy aldırma işlemi yaptırmak istemeyen herkes lazer epilasyon işlemini tercih ediyor.

Başakşehir lazer epilasyon merkezleri bu uygulamaları en son teknolojiye sahip olan cihazlarla gerçekleştiriyor. Bu sayede kıl köklerinin yok edilmesi mümkün olurken lazer epilasyon uygulanan bölgede bir daha kıl ortaya çıkmıyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon işlemi kadın ve erkek vücudunda tüylü olan tüm bölgelere uygulanıyor. Küçükçekmece lazer epilasyon hizmeti almak isteyenler için koltuk altı, bikini bölgesi, dudak üstü, kaş arası, genital bölge, bacak, kol, erkeklerde bu bölgelere ek olarak omuz, göğüs, sırt, kuyruk sokumu, sakal gibi bölgelere de uygulanıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazerle tüyleri kalıcı olarak yok etme işleminde iğneli ve iğnesiz lazer epilasyon işlemleri uygulanıyor. İğneli işlemlerde kıl köküne ulaşılarak kıl kökü yakma tekniği kullanılıyor. Bu işlemin insan vücuduna hiçbir yan etkisi bulunmuyor. İğnesiz epilasyon işlemi ise lazer cihazları ile yapılıyor.

Bu işlemde kıl kökü lazer ışınları ile yok ediliyor. Halkalı lazer epilasyon alanında çok gelişmiş teknikleri profesyonelce uygulayan merkezler bulunuyor. Buzlu lazer epilasyon uygulaması ise hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için gerekli olan bir tekniği oluşturuyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ülkemizde lazer epilasyon fiyatları kişinin kıl özelliklerine bağlı olarak değişme gösterirken aynı zamanda Başakşehir lazer epilasyon gibi merkezlerin de kalitesine göre değişim gösteriyor. 1500 lira ile 3500 lira arasında değişen ücretler tüm vücut lazer epilasyon seans ücretini oluşturuyor. Kaliteli ve profesyonel bir merkezden hizmet almak önem taşırken aynı zamanda cihaz kalitesi de büyük önem taşıyor.

İstenmeyen tüylere kökten çözüm sunan bu işlem sayesinde 6 ay gibi bir sürede bu tüylerden tamamen kurtulmak mümkün oluyor. İşlem yapan merkezin kalitesi ve kullanım sağladığı cihazdaki kalite Küçükçekmece lazer epilasyon merkezlerini güvenilir hale getirirken, müşterilerin profesyonel hizmet alması da bu sayede sağlanıyor.

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu