Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon ile Vücutta Kalıcı Ferahlık

Lazer Epilasyon ile Vücutta Kalıcı Ferahlık

Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında vücudunuza ekstra bir ferahlık katan lazer epilasyon uygulaması yapılıyor. Kadın vücut bakımında kılları yok etmek önem taşıyan bir işlemdir. Yıllardır bu alanda birçok yöntem denenmiş ancak bu yöntemler kılları kalıcı olarak yok etmek için yeterli olmamıştır.

Şişli lazer epilasyon salonlarından alınan hizmetlerle istenmeyen vücut kılları tamamen ve bir daha çıkmayacak şekilde yok edilebiliyor. Kılların kök kısmına uygulanan lazer işlemi kılları sonsuza dek yok ediyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Ülkemizde son yılların en yaygın epilasyon işlemi lazer epilasyon işlemidir. Yalnızca kadınlara değil erkeklere de uygulanan bu işlem kıl köklerini yakma amacıyla bütünleşiyor. Seanslar altında uygulanan lazer epilasyon işlemi Okmeydanı lazer epilasyon salonlarında profesyonel bakım uzmanları tarafından uygulanıyor.

Her kadın ve erkeğin ihtiyacı olan bu işlem ile %100 oranında kıllar yok ediliyor. Ağrısız ve acısız olan bu işlem 6 seans içerisinde tamamlanırken, vücut bakımı alanında büyük önem taşıyor.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon işlemi lazer cihazıyla uygulanan bir işlemi oluşturuyor. Kıl oluşumu bulunan bölgedeki tüylerin kıl kökleri lazer cihazıyla eritiliyor. Böylece bir veya iki seans içinde kıllarda gözle görünen bir azalma ortaya çıkıyor.

Beşiktaş lazer epilasyon salonlarının ferah ve temiz ortamında lazer epilasyon işleminin yanı sıra iğneli epilasyon ve soğuk epilasyon uygulaması da yapılıyor. Bu işlem kişilerin vücut ölçü ve kıl yoğunluğuna göre uygulanıyor.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Vücutta bulunan kıllara yönelik olarak uygulanan lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve soğuk epilasyon işlemi kadın ve erkek vücuduna yönelik olarak uygulanabiliyor.

Kadınlarda kaş, bıyık, çene altı, kol altı, kol, göbek, kasık, genital bölge, bikini bölgesi ve bacaklara uygulanan bu uygulama erkeklerde de aynı bölgelere ve bu bölgelere ek olarak omuz, sırt, göğüs bölümlerine uygulanabiliyor.

Sağlık için hiçbir zararı olmayan bu uygulama Beşiktaş lazer epilasyon salonlarında problemsiz ve hijyenik tekniklerle uygulanan bir işlemi oluşturuyor. Vücut bakım ve temizliği açısından büyük önem taşıyan bu işlem fiyat açısından da diğer bakım tekniklerine göre uygunluk sağlıyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

İnsan vücudunun temiz olması sağlıklı olmak için büyük önem taşıyor. Bu anlamda Şişli lazer epilasyon salonlarında en kaliteli tekniklerle lazer epilasyon işlemi uygulanıyor. İğneleri, soğuk ve lazer uygulamaları vücutları tüylerden arındırarak temiz ve kokusuz hale dönüştürüyor.

Lazer epilasyon işlemi ile kıl köklerine ışın verme işlemi yapılırken, iğneli epilasyon işlemi ile iğne ucu kılları inceltmeyi sağlıyor. Okmeydanı lazer epilasyon salonlarından en profesyonel lazer epilasyon hizmeti alınabiliyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Eski yıllarda kadınların uyguladığı ağda uygulamasının yerini son dönemde kalıcı rahatlık ve ferahlık sağlayan lazer epilasyon uygulamaları aldı.

Bu alanda Şişli lazer epilasyon salonları çok profesyonel bir yapı ile hizmet sunuyor. Kadın ve erkek cildinin nefes almasını sağlayan bu işlemler aynı zamanda temiz bir bedene de sahip olmayı sağlıyor.

Bölgesel olarak ve tüm vücut olarak uygulanan lazer epilasyon fiyatları kıl yoğunluğuna göre değişim gösteriyor. Bölge, kıl kalınlığı ve yapılacak olan epilasyon çeşidi de fiyatlarda farklılık oluşmasına sebep oluyor.

Her işlemde aynı kalite ve profesyonellik dahil olurken soğuk lazer epilasyon işlemi de hassas ciltli kişilerin ağrı ve acı duymadan epilasyon hizmeti almasını sağlıyor.

Vücutlarında bulunan ve varlıkları rahatsız eden bu tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler Okmeydanı lazer epilasyon salonlarından en nitelikli hizmeti alabiliyor.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu