Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Takı ve Tespihler

Kaliteli Takı ve Tespihler

Ve Tesbih sitesinde uzun yılların tecrübesiyle yoğrulmuş özel modellerdeki aksesuarlar mevcuttur. Erkeklerin kullandığı ve bazen koleksiyonunu yaptığı tespihler de çok geniş bir seçenek imkanıyla siteden satın alınabilir. Kehribar tespihler en çok dikkat çeken tespih kategorilerinden biridir. Değerli damla kehribarla hazırlanan modellerin kamçılarında gümüş ve benzeri şık aparatlar kullanılır. Sıkma kehribar tesbih modelleri de daha uygun fiyat avantajıyla tercih edilebilir.

Erkek Yüzük Modelleri

Çeşitli konseptlerle hazırlanan otantik erkek yüzük modelleri de görülmesi gereken kategorilerden birini oluşturur. Yine kehribar ve firuze, zirkon gibi farklı taşların kullanıldığı yüzükler Ve Tesbih tarafından çeşitli atölyelerde ince el işçiliği ile ürettirilmiştir. Konsept olarak

Erkek Bileklik Modelleri

Son yılların modası olarak gördüğümüz erkek bileklik modelleri de özel tasarımlarla ve kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Akik, gümüş, akuamarin, kehribar, kuvars, ametist, kaplangözü gibi taşlar bilekliklerde de kullanılmıştır. Ürünlerin birçoğu sertifikalı olup Ve Tesbih güvencesi ile satışa sunulur.

Ürünler özel kutuları içinde hediye olarak ya da kişisel kullanım için alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu