Sponsorlu Bağlantılar

En Tarz Masa İsimliği İle Masanızda Görsel Bütünlüğü Yakalayın 

En Tarz Masa İsimliği İle Masanızda Görsel Bütünlüğü Yakalayın

Masa isimliği kurum ve kuruluşların yanı sıra özel sektöründe vazgeçilmezleri arasındadır. İsme özel olarak yapılan masa isimliği istenilen renk ve boyutta yapılması mümkündür. Aynı zamanda bulunduğunuz mevkiye göre de özel tasarımlarını bünyesinde bulundurur. Masanızın en güzel eşyası olan masa isimliği ortama şıklık katmanın yanı sıra ciddi bir ambiyansda oluşturacaktır. Özel sektör de masa isimliği olmayan bir yönetici masası eksik kalacaktır. Bu eksikliği istediğinizi tasarımlarla doldurabilirsiniz.

Madalya Çeşitleri

Madalya genellikle spor müsabakalarında boy gösterse de hemen hemen her alanda tercih edilen bir ödüllendirme çeşididir. Okulda düzenlenen yarışmalar, özel sektörde personeller arasında düzenlenen etkinlikleri ve yarışmalarda da madalya taktim edilerek başarılı olan kişi ödüllendirilir. Madalyalar kişileştirilebilir olmasından dolayı birçok çeşide sahiptir. Madalya üzerine isteğe göre isim ve soy isim yazılabildiği gibi aynı zamanda başarısını temsil eden bir yazıda yazılabilmektedir. Örneğin yılın personeli, okul 1.si gibi detaylarda yer alır.

Ödül Törenlerinin Vazgeçilmezi Plaket

Plaket daha resmi organizasyonlarda taktim edilen ve kişinin başarısını kısa bir şekilde anlatan ödül çeşitlerinden biridir. İsim soy isim ve neden dolayı bu plaketi aldığını anlatan bir yazı ve özel kaplamasıyla oldukça şık bir ödüldür. Sizde özel günlerde, kutlamalarda, yarışmalarda plaket ve madalyayı tercih edebilirsiniz. Bütün ödül çeşitlerini ve masa isimliklerini en tarz ve en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız https://www.istanbulplaket.com/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu