Sponsorlu Bağlantılar

Covid19 Günlerinde 100’TL den Araç Kiralama Fırsatı

Covid19 Günlerinde 100’TL den Araç Kiralama Fırsatı

 

COVID-19 pandemi döneminde KDV dahil 100 TL’den başlayan Trabzon oto kiralama ücretleri ile hizmetinizdeyiz!

Bir yolculuğa çıkacağınız zaman yapacağınız plan; seyahatin uzunluğuna, süresine ve yolculuk yaptığınız vasıtanın özelliklerine bağlıdır. Yolculuğunuz için araç kiralama hizmetinden yararlanarak, yolculuğu hem çok daha konforlu hale getirebilir hem de cazip fiyata sevdiklerinizle eğlenceli bir seyahat yapabilirsiniz. Firmamızdan araç kiralayarak ayrıcalıklı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Seyahatlerinizde araç kiralayarak;

 

  • Kendi aracınızın yıpranmasını önlemiş olursunuz.
  • Ailenizle birlikte seyahat ediyorsanız, otobüs gibi toplu taşıma araçlarından daha uygun bir fiyata araç kiralayabilirsiniz.
  • COVID-19 sürecinde toplu taşıma araçlarındaki riski göz önünde bulundurarak gerekli tedbirleri alabilirsiniz.
  • Gelişmiş araç filomuzdan bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun istediğiniz aracı seçebilirsiniz.

 

Trabzon Rent A Car

 

Trabzon Rent A Car firmamızı tercih ederek hem aradığınız konforda hem de istediğiniz fiyat aralığında istediğiniz aracı seçebilirsiniz. COVID-19 pandemi sürecinde başlattığımız, KDV dahil 100 TL’den başlayan araç kiralama kampanyalarından hizmet verdiğimiz Ankara, Trabzon, İzmir, Ordu ve Giresun illerinde faydalanabilirsiniz.

 

Kendi aracınızın uzun veya kısa yolculuklardaki masrafları ve bakımlarıyla uğraşmadan, COVID-19 salgınına karşı aldığımız hijyen tedbirleriyle kendinizin ve ailenizin güvenli ve sağlıklı bir yolculuk geçirmesi için firmamız ile irtibata geçerek araç kiralayabilirsiniz.

 

Filomuzdaki geniş seçenek yelpazesinden istediğiniz özellikte, ihtiyacınızı karşılayacak aracı seçip, uygun fiyatlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Araç kiralayarak hem toplu taşımanın salgın döneminde beraberinde getirdiği hijyen problemlerinden kurtulmuş olur, hem de yolculuk rotanızı özgürce planlayabilirsiniz.

 

 

Trabzon Araç Kiralama

 

COVID-19 pandemi sürecinde, her sektörde salgın hastalığa karşı önemli tedbirler alınmıştır. Salgın hastalık risklerine hassasiyetine binaen, müşterilerimizin araç kiralama sürecinde söz konusu salgından etkilenmemesi adına tüm tedbirler alınmaktadır. Alınan tedbirler ışığında, gerek kısa süreli gerekse de uzun süreli araç kiralama işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

 

Her araç kiralama işlemi sonrasında araçlarımız dezenfekte edilerek hijyenik koşullar sağlanmaktadır. Bu kapsamda, tüm müşterilerimize kiraladıkları araçların koronavirüs tedbirleri kapsamında temizlendiğini taahhüt ediyoruz. Yapılan dezenfekte sürecinde yoğun temas sağlanan bölgelere ayrıca hassas bir temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

Araçlarımızda yapılan dezenfekte işlemi, ilgili yönerge esaslarına göre aracın iç ve dış kısmında yapılan temizlik faaliyetini içerir. Yapılan dezenfeksiyon esnasında kapı ve kapı pervazları, direksiyon simidi, konsol, bardak tutucu bölmeler, gösterge panelleri, koltuklar ve bagaj kısmı ayrıntılı şekilde temizlenir.

 

Firmamız bünyesinde COVID-19 kapsamında alınan tedbirlerden biri de araç kiralama işlemi sırasında temasın en az düzeye indirilmesidir. Bu kapsamda, dijital kanallardan kiralama işleminin gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Yapılan uygulama ile araç kiralama esnasında herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek kalmaz.

 

Siz de pandemi sürecinde firmamızı tercih ederek içiniz rahat bir şekilde araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik KDV dahil 100 TL gibi son derece cazip bir fiyata gelişmiş araç filosundan araç kiralayabilirsiniz.

 

Bu kampanyamız Ankara, İzmir, Trabzon, Giresun ve Ordu Şehirlerimizde 0543 477 97 02 Hizmeti veren tüm Rent A Car Şubelerimizde geçerlidir. Online rezervasyon için www.ecootokiralama.com0 555 860 33 83 7 gün 24 saat hizmet güler yüzlü personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Diğer Ofis İletişim ve Adresler Bilgileri

 

Ankara Araç Kiralama : +90 542 260 41 81

İzmir Araç Kiralama : +90 543 477 97 08

Ordu / Giresun Araç Kiralama : 0543 477 97 02

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu