Sponsorlu Bağlantılar

Çene Dolgusu

Çene Dolgusu

Her dolgu işleminde olduğu gibi çene dolgusunda da amaç hacmi artırmaktır. Çenesinin boyutundan memnun olmayan kişiler çene dolgusu fiyatları hakkında araştırma yaparak hizmet alır. Estetik kaygı haricinde yaşadığı kaza sonucunda çenesinde sorun yaşayan hastalar da çene dolgusu yaptırabilir.

Çene Dolgusuna Neden İhtiyaç Duyarız?

Bilindiği üzere insan yüzünde altın oranın sağlanabilmesi açısından çenenin büyük bir önemi vardır. Durum böyle olunca insanlar çenesinin boyutundan memnun olmadığı zaman çene dolgusu fiyatları için araştırma yapmaya başlar.

Çene Dolgusu Nasıl Yapılır?

Hizmetinden faydalanacağınız estetik uzmanı çene dolgusunda hyülaronik asit kullanacaksa işleme başlamadan önce bölgeye anestezik krem sürer. Kremi sürdükten sonra yaklaşık yarım saat içerisinde müdahaleleri hissetmeyecek duruma gelirsiniz. Uyuşturma işleminden sonra çene dolgusuna başlanır.

Çene Dolgusu Ağrılı Mıdır? İşlem Ne Kadar Sürmektedir?

Çene dolgusu işleminde hyülaronik asit yöntemi tercih edildiği zaman ağrı hissetmezsiniz. Çünkü daha önce de belirtildiği gibi hastaya işlemden önce anestezik krem sürülür. Eğer doktor yağ enjeksiyonu ya da kök hücre yöntemini tercih ederse liposuction yöntemiyle fazla yağların alınması gerekir.

Ne Sıklıkla Tekrarlanmalıdır?

İşlemin ne sıklıkla tekrarlanacağı da doktorun seçtiği yöntemle alakalıdır. Eğer hyülaronik asit tercih edilirse çene dolgusu etkisini 6-12 ay gösterir. Kendi yağınızdan alınarak çene dolgusu yapılırsa 2-3 sene etkisini sürdürür. Eğer kök hücre yöntemi uygulanırsa bu süre 5 yıla kadar çıkar.

Çene Dolgusu Fiyatları

Bazı kişiler ameliyatlarda olduğu gibi çene dolgusunda da yan etki olduğunu düşünerek çekinir. İşlemin herhangi bir yan etkisi olmadığı için çene dolgusu fiyatları hakkında araştırma yaptıktan sonra rahatlıkla hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Genelde kadınların tercih ettiği bir işlem olan dudak dolgusu, dudaklara güzel şekil ve hacim vermeyi amaçlar. Dolgu için hyalüronik asit tercih edilir. Siz de zaman içerisinde dudağınızın şeklini ve hacmini beğenmemeye başladıysanız dudak dolgusu fiyatları üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

Yaşı ilerleyen ve bunun etkisini gören insanlar dudak dolgusu fiyatları hakkında araştırma yapar. Yaşlanmanın etkileri arasında kolajen, elastin yapılı doku ve hyalüronik asit oranlarının giderek azalması vardır. Dudak dolgusunun amacı da azalan bu yapıları onarmaktır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik uzmanına dudak dolgusu için danıştığınız zaman öncelikle yüzünüze uygun şekli belirleyecektir. Dolgu işlemi esnasında herhangi bir acı hissetmemeniz için anestezik krem sürülür. İşlem hakkında merak ettiklerinizi dudak dolgusu fiyatları üzerinde araştırma yaparken rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Yöntemleri Nelerdir?

Yapılan dudak dolgusu kalıcı ve geçici olmak üzere ikiye ayrılır. Onun haricinde Afrodit, Hera, Venüs ve Eros olmak üzere dört tip dolgu çeşidi olduğunu bilmeniz gerekir. Uygun dudak dolgusu yüzünüze göre belirlenir.

Burun Dolgusu Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Burun ameliyatının risklerini araştıran insanlar ameliyatsız yöntemlerin olup olmadığını merak eder. Burnunuzun şeklini beğenmiyorsanız ve ameliyatsız işlem uygulatmak istiyorsanız burun dolgusu fiyatları hakkında araştırma yaparak estetik uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Burun Dolgusu Kimlere ve Neden Uygulanır?

Burnunuzda eğrilik ya da çöküntü varsa burun dolgusu fiyatları araştırması yapabilirsiniz. Genelde burnunun ucunu kaldırmak isteyen hastalar da ameliyat yerine burun dolgusu yaptırmayı tercih eder. Burnunuzun kökünde çöküntü oluştuğunda da sıkıntı yaşamadan dolgu yaptırabilirsiniz.

Burun Dolgusu Fiyatları

Estetik uzmanları hakkında karara varmanızda yardımcı olabilecek unsurlar arasında burun dolgusu fiyatları vardır. Fakat araştırma yaparken uzmanın bu hizmetteki başarısını da göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde burun dolgusu hizmetinden memnun kalma olasılığınız düşüktür.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu