Gündem

Ankara Avukat Telefon

Ankara avukat hizmetleri, hukuk alanında gereksinim duyulan konularda fikir danışmanıza, gerekli durumlarda yargı önünde kendinizi savunma hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda hukukun tüm alanlarında hizmet verilebilmektedir.

Delil Avukatlık ve Danışmanlık, profesyonel yapısı ile sizlere şu gibi konularda hukuki çözümler sunmaktadır;

 1. Kişisel Verilerin Korunması Hukuku
 2. Ticaret Hukuku
 3. Ölümlü ve Yaralanmalı Trafik Kazaları
 4. İcra ve İflas Hukuku
 5. Ceza Hukuku
 6. Gayrimenkul Hukuku
 7. Tazminat Hukuku
 8. Miras Hukuku
 9. Aile Hukuku

Delil Avukatlık ve Danışmanlık, Ankara avukat olarak bunların farklı alanlarında da sizlere çözüm üretmektedir. Eğer hukuki bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa ya da hukuki bir konu üzerine danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterlidir.

Avukat Ne Yapar?

Avukatlar, hukuki olarak farklı görevlere sahiptir. Eğer kişilerin ya da kurumların kendini yargı önünde savunmasını gerektiren bir durum ortaya çıkarsa, avukatlar savunma görevlerini üstlenmektedir. Bunun yanı sıra hukuki bir mesele üzerine danışmanlık da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca,

 1. Davaların takibine dair işlemleri yürütmek ve sonuçlandırmak,
 2. İlgili hukuki konularda istendiği durumda görüş beyan etmek,
 3. Hukuki süreçlere dair iş ve işlemleri yürütmek,
 4. Sözleşme ve şartname taslaklarını, kurumla üçüncü kişiler arasında meydana gelen uyuşmazlıklara dair işleri inceleyerek hukuki mütalaa bildirmek,

Gibi görevleri de vardır. Delil Avukatlık ve Danışmanlık, Ankara avukat olarak hukukun her alanında size https://www.delilavukatlik.com/ çözüm sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu